(096) 356-77-66
(063) 844-70-78
(066) 755-51-06
todrin@ukr.net

Працюємо по всій Україні

Сподобався наш сайт?
Натискай "Мені подобається"

 

 

Корисна інформація

Як правильно приклеїти об’ємну наліпку.

Найкраще об’ємна наліпка тримається на гладкій рівній поверхні. Перед монтажем знежирте місце приклеювання. В момент приклеювання шильди до поверхні температура повинна бути не менш ніж 15-18 градусів (оптимальною буде кімнатна температура). Знімайте наліпку з основи акуратно, не перегинаючи іі та не торкаючись клейового шару пальцями. Після монтажа етикетки намагайтесь на декілька годин вберегти її від механічного втручання.

Як правильно зберігати етикетки.

Найбільш вірним буде зберігати наліпки при постійній температурі (без різких коливань холод-тепло), в темному місці без прямого попадання ультрафіолетових променів, на рівній поверхні, запакованими в плівку або коробку. Ці заходи допоможуть завадити деформації, передчасного висихання клейового шару, зміни кольору.

В якому вигляді ви отримуєте замовлення.

Наліпки відвантажуються в аркушах. За необхідності ви можете замовити порізку або пакування виробів в пакетики штучно або блоками, за додаткову оплату.

Процес виготовлення смоляних наліпок.

Після погодження макета та отримання оплати замовлення запускається в роботу. Зображення друкується цифровим способом на аркушах ПВХ-плівки (Ritrama, Oracal, др). Надалі зображення ламінується та прорізається по заданому контуру, видаляється залишок плівки, і наліпки покриваються шаром смоли. Для висихання шильдам потрібно пролежати при кімнатній температурі орієнтовно 3 доби. Після перевірки етикеток замовлення готове до відвантаження.

Доставка.

Ми виконуємо доставку замовлень за допомогою транспортної компанії «Нова Пошта» на відділення або за зазначеною замовником адресою. Якщо необхідна термінова доставка, можливе відправлення кур’єрським таксі. Доставка виконується за рахунок отримувача. Також, ви можете отримати замовлення на виробництві самостійно.

Строк виготовлення.

В середньому строк виготовлення наліпок – 5-12р.д., в залежності від накладу, завантаженості виробництва, наявності необхідних витратних матеріалів. Строк доставки не входить в строк виготовлення і залежить від компанії перевізника.

Розмір друкованого аркуша,  максимальний та мінімальний розмір об’ємних наліпок.

Ми друкуємо наліпки А3 аркушами з корисною площею 250х410мм. Звідси виходить максимальний розмір наліпки – 250х410мм, мінімальний розмір наліпки – 6мм по меншій із сторін. Необхідна технологічна відстань між шильдами 4мм, між пласкими наліпками 1,5-2мм.

Товщина смоляних наліпок.

При виготовленні шильди покриваються смолою, яка приймає форму краплі. В центрі товщина наліпки становить орієнтовно 1,5-2мм.

Мінімальний наклад.

Один друкований аркуш.

Покриття смолою матеріала замовника.

Ми приймаємо на покриття смолою матеріал замовника, надрукований цифровим або офсетним способом на ПВХ плівці з матовим ламінуванням, також приймаються трафаретні плашки. Наліпки повинні розташовуватись на аркушах розміром до 280х420мм, із відстанню 4мм між собою. Форма наліпки завжди обговорюється попередньо, в зв’язку з тим, що є певні  технологічні обмеження. Лишню плівку з аркуша потрібно видаляти. Трафаретні плашки необхідно перевіряти на реакцію та взаємодію застосованих фарб та смоли.

G Analytics
сайт создан компанией